V edycja Turnieju Ośrodków "Kibice Razem"
KR_Jaga
/ Kategorie: Uncategorized

Na sportowo

W dniu 29 sierpnia w miejscowości Wawrzkowizna pod Bełchatowem odbył się piąty ogólnopolski turniej ośrodków Kibice Razem. W tym roku udział w samych rozgrywkach wzięło 18 drużyn z takich miast jak: Bełchatów, Białystok, Chorzów, Gdańsk, Gdynia, Kielce, Legnica, Lublin, Mielec, Nowy Sącz, Opole, Poznań, Szczecin, Tychy, Warszawa, Wrocław, Zabrze.

Nasz ośrodek reprezentowany był przez 8 młodych zawodników w kategorii U-10, którzy ostatecznie zajęli 10 miejsce w turnieju. W pierwszej rundzie zmierzyliśmy się z KR Górnik Zabrze i niestety ulegliśmy 0-2. Następnie pokonaliśmy KR Śląsk Wrocław aż 6-1.

W drugiej fazie turnieju zmierzyliśmy się z KR Ruch Chorzów przegrywając 0-2 oraz z KR Lechia Gdańsk wygrywając 2-1. Osiągnięte wyniki dały nam 10. lokatę w turnieju.
Najlepszą ekipą okazał się KR GKS Bełchatów, który w finale pokonał KR Górnik Zabrze 4-3. Trzecią lokatę zajęła drużyna KR Motor Lublin pokonując w meczu o trzecie miejsce KR Arka Gdynia.

Dziękujemy organizatorom turnieju Polskiemu Związkowi Piłki Nożnej, MSiT, oraz wszystkim tym, z którymi wspólnie rywalizowali na boisku. Do zobaczenia za rok.